Dárek k narozeninám nebo k svátku, dárek pro muže či ženu. TOP dárky nemusíte dávat jen na vánoce!

Chcete být originální? Darujte svým blízkým chytré zdraví.

Sportovní náčiní Flexi-barXCO Trainer se dostaly do žebříčku TOP dárků právě díky tomu, že přináší zdraví a stav bez bolesti!

Jedná se o dvě jedinečná náčiní (rehabilitační pomůcky) na posílení core tj. současně posilují záda, břicho i svaly pánevního dna. Prostě celý hluboký svalový stabilizační systém.

Používání XCO Traineru i Flexibaru je velmi jednoduché a zvládne ho každý – ženy, muži, mládež i senioři.

Jak zhubnout šetrným způsobem? XCO vám pomůže.

Je ideálním pomocníkem v boji proti obezitě a při snižování váhy!

Studie prokázaly, že při použivání XCO® Trainer se srdeční frekvence zvýší v průměru o více než 20 tepů za minutu, a to jak při chůzi tak i běhu. To znamená, že i při relativně pomalé chůzi dochází ke zvýšení srdeční frekvence a k většímu spalování tuků.

XCO® Trainer můžete používat při chůzi v posilovně na pásu i venku v přírodě. S XCO vám chůze zvyšuje kondici, kardiovaskulární zdatnost, celkovou výkonnost a svalovou sílu. Díky velkému spalování dochází k výraznému snižování hmotnosti.

Zdravá záda a zábavné cvičení? To je Flexi-bar

Možná jste to nevěděli, ale FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní.

Pravidelné kmity příznivě působí na ochablé svalové skupiny a podněcují jejich růst. Jedinečnost tohoto nářadí spočívá v tom, že při cvičení je naše tělo v neustálém tlaku a tahu proti kmitání tyče

Kmitáním se svaly prohřívají a prokrvují. Zrychluje se i látková výměna a zlepšuje zásobování kyslíkem a dalšími živinami.

Chce to zapojit mezilopatkové svaly a svaly kolem páteře jak na to?

K tomu vás v tom dobrém slova smyslu „nutí“ cvičení s Flexi-barem. Vám nezbude nic jiného, než se pořádně narovnat. A kdo by nechtěl krásná zdravá záda, že?

Flexi-bar je cesta, jak si spravit záda a navždy se rozloučit s prášky na záda. Stejně vám pomůžou jen na chvíli.

Dárek k narozeninám či k meninám, dárek k svátku či k výročí, darovat sobě nebo svým blízkým ZDRAVÍ můžete po celý rok!

S výběrem vhodné rehabilitační pomůcky Vám rádi poradíme.

FLEXI-BAR® VÁM POMŮŽE...

dárek k narozeninám, dárek k meninám, dárek pro muže, dárek pro přítele, dárek pro maminku, dárek pro tátu, dárek pro babičku, dárek pro kamarátku, dárek pro přítelkyni, dárek pro manželku, dárek na vánoce, darek na památku, dárek na výročí, dárek na výročí pro muže, dárek na výročí pro ženu, dárek k svátku

Komentáře