Objevte jedno cvičení, které zatočí s bolestí zad i slabým břichem za pár minut denně

Bolest či bez bolesti?

Když se podíváte na dvě osoby – jedna stojí rovně a jedna křivě. Koho bude spíš něco bolet? Je vám asi jasné, že tu osobu, která stojí křivě.

Pokud mají lidé problémy se zády, kladou si otázky typu – co pro zdravá záda můžu udělat, jak posílit záda atd.  Zdánlivě jednoduchá odpověď zní, že bychom měli hledat správné zdravotní cvičení. Abychom neměli bolesti zad, bolesti kolen, bolesti kyčlí, ramen, beder apod., musí být naše klouby a naše páteř ve správné pozici. A k tomu potřebujeme svaly.

Když jsou správně posílené a protažené, udrží páteř a klouby ve správné pozici.. Ano, pouze když jsou svaly ve správné kondici, nůžeme mít zdravé kyčle, zdravá kolena, zdravá záda, zdravá ramena atd.

Jak poznáme, že je to pro nás to pravé? K naší fyzické pohodě potřebujeme cvičení, které cílí na povrchové svaly, ale také tzv. „core“.

Co je „core“ – rada pro zdravá záda…

Core je soubor svalů uvnitř našeho těla a tvoří ho svaly pánevního dna, hluboké zádové svaly a břišní svaly a bránice. Když tyhle svaly nefungují jako systém, dochází k takovým problémům, jako jsou bolesti beder, problémy s SI skloubením, výhřezy plotének, inkontinence apod.

Na posílení povrchových svalů je spousta možností, horší je to s těmi hlubokými vrstvami, protože je naší vůlí neumíme a nemůžeme ovlivnit. Když si řekneme, že chceme zatnout svaly na pažích nebo na noze, tak to dokážeme. Ale když si řekneme, že chceme zatnout hluboké vrstvy svalů okolo páteře, tak to nejde. K tomu potřebují naše svaly nějaký podnět.

A právě tento podnět k zapojení = k aktivaci = k posilování dává našim svalům kmitací tyč Flexi-bar.

Jak dokáže pomoct kmitací tyč Flexi-bar?

Flexibar dokáže současně posílit záda, břicho i pánevní dno. Šetříte čas i peníze, protože s jedním cvičením zacílíte na celé tělo. Jedná se o velmi účinné zdravotní cvičení.

Všichni chceme mít spokojený život, být zdraví a pohodě.  Pro spoustu lidí to znamená především mít zdravá záda a být bez bolesti.

Pro koho je vhodná kmitací tyč Flexi-bar?

Vibrační tyč Flexi-bar je vhodná pro zdravé jedince i rehabilitující, pro začátečníky i vrcholové sportovce. 

Každý cvičí vlastní silou, takže všichni mohou v podstatě cvičit stejné cviky. Je to skvělé cvičení, léčba bolesti zad i prevence dalších zdravotních problémů.

Jak na zdravá záda jednou pro vždy?

Chcete mít zdravá záda? Zajímá vás smysluplná jednoduchá cesta, která má opravdu výsledky? Právě jste ji objevili. Je to tyč na cvičení, která se jmenuje Flexi-bar.

Podívejte se, s čím vším vám Flexi-bar pomůže. Stačí několik minut denně.

FLEXI-BAR® VÁM POMŮŽE...

Komentáře