X-CO® FITNESS

Úvod/XCO Trainer / XCO fitness

"Jedno náčiní – tři druhy použití"

XCO® Trainer byl původně vyvinutý pro běh a chůzi, ale našel velmi dobré uplatnění také ve fitness.

Pokud cvičíte v přírodě, s osobním trenérem ve fitness, na běžeckém pásu nebo v lekci skupinového cvičení vždy můžete využít XCO® Trainer. Toto náčiní pro vás bude vždy přínosem. XCO® WALKING & RUNNING je vybavené termo úchyty a ručními popruhy. Díky nim se válce velmi dobře a pohodlné drží. XCO® WALKING & RUNNING se stalo univerzálním náčiním, které je ve fitness centrech vhodné pro všechny.

Jeden tréninkový set – trojí využití
Set XCO® WALKING & RUNNING se skládá ze dvou válců s tepelnou rukojetí, dvou popruhů na ruce a jednoho zapínacího pásu okolo pasu pro zasunutí válců.

INDOOR

Pokud nejste vyznavači outdoorových aktivit, můžete XCO® využívat při cvičení na běžícím pásu. Dále při běžném posilování a skvělý je i v kombinaci s ostatním náčiním, např. s BOSU. Přidání náčiní XCO k vašemu běžnému posilování se cvičení stane nejen zábavnějším, ale především za stejný čas zvýšíte intenzitu, zlepšíte kondici a více posílíte.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

OUTDOOR

Pro venkovní aktivity jako jsou chůze a běh se používá cestovní pás. Do něho je možné vždy dle potřeby XCO odložit. Stejně tak si do pásu můžete uložit láhev s vodou pro případ, že v přírodě chcete strávit delší čas.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video