XCO TRAINER

XCO Trainer®  je určen pro začátečníky i pokročilé.

FLEXI-BAR® ESHOP /XCO Trainer

Odhalte nejlepší cviky na záda, stáhněte si 7 fungujících cviků proti bolestem zad.

1770 Kč s DPH

Skladem, u vás do 7 dnů

XCO® Trainer byl původně vyvinutý pro terapii. Jeho jedinečnost spočívá ve speciální sypké hmotě, která se při cvičení pohybuje a přesýpá uvnitř válce.

Válce obsahují speciální granulát, který se v nich pohybuje díky našemu pohybu a naší síle. Rozhodující není hmotnost, ale velikost síly, kterou daný jedinec při cvičení s XCO® Trainer vyvine. To je důvod, proč toto náčiní může úspěšně používat každý, a to od seniorů až po vrcholové sportovce.

Pokud začneme pracovat s XCO® Trainer, začne s sypká hmota ve válci pohybovat z jednoho konce na druhý. Pohyb hmoty pak spustí sérii reakcí těla. Pohyb granulátu uvnitř válce aktivuje velké svalové skupiny horní části těla při každém cvičení včetně chůze a běhu. Tím se zvyšuje množství svalové hmoty, které se zapojuje při cvičení. To vyžaduje vyšší spotřebu krve a kyslíku ve svalech, což se projeví zvýšenou tepovou frekvenci.

XCO® Trainer má velký dopad na kardiovaskulární zdatnost, na celkovou výkonnost a svalovou sílu. Studie prokázaly, že při použivání XCO® Trainer se srdeční frekvence zvýší v průměru o více než 20 tepů za minutu, a to jak při chůzi tak i běhu. Znamená to, že i při relativně pomalé chůzi dochází ke zvýšení srdeční frekvence a k většímu spalování tuků. XCO® Trainer má malou hmotnost a tak bez velkého tlaku na klouby dochází k výraznému nárůstu svalové síly.

Pro koho je XCO Trainer určen?

  • XCO Trainer je určen pro všechny, kteří chtějí zefektivnit své cvičení ať venku, tak v tělocvičně.

S čím vám XCO Trainer pomůže?

  • intenzivní spalování tuků při cvičení, poskytuje trénink celého těla
  • podporuje vzpřímené držení těla, uvolňuje napětí ve svalech
  • pokud se používá při běhu, zlepšuje běžecký styl

 

XCO Trainer®  je kvalitním německým výrobkem

Flexibar se vyrábí od roku 2005 v Německu. Prošel mnoha certifikacemi a dalšími testovacími zařízeními. Jeho odolnost testovala Technická univerzita v Mnichově.

XCO Trainer® fotogalerie

Podívejte se na cvičení s XCO Trainerem v rukou zkušené trenérky
PaedDr. Hany Toufarové.