JEDINEČNÉ SPORTOVNÍ NÁČINÍ
NA POSÍLENÍ HLUBOKÉHO STABILIZAČNÍHO SYSTÉMU

JSME VÝHRADNÍMI DOVOZCI A DISTRIBUTORY CVIČEBNÍHO NÁČINÍ
FLEXI-BAR® a X-CO®. PRODÁVÁME ORIGINÁL.

Červený FLEXI-BAR® Standard je nejprodávanějším typem Flexi-baru. Je určen pro začátečníky i pokročilé. 

2 190 Kč + DPH 21%

RECENZE SPOKOJENÝCH KLIENTŮ

Milá paní Toufarová, flexi-bar je úplně úžasný! Propadla jsem jeho kouzlu já i maminka. Zabavila mi ho a nechce vrátit :-)). Protože bydlí na jiné adrese, musím si objednat ještě jeden.
Dana V., Znojmonadšená klientka
Dostala jsem Flexi-bar jako dárek k Vánocům (bylo to mé přání). Cvičím s Vámi podle DVD, jsem spokojená a baví mě to. Těší mě, že už levá ruka pracuje téměř jako pravá. Jak říkáte, chce to čas a trpělivost.
Věra Holopírkováspokojená klientka
Flexi-bar a já .. začalo to pádem na sjezdovce v Civettě v Itálii. Roztříštěné rameno, operace a rehabilitace. Výborná fyzioterapeutka mi dala do ruky Flexibar, když jsem nezvládala ještě skoro nic. Vše o cvičení jsem si našla na Vašich stránkách. Můj první flexibar mi "zabavil" kamarád důchodce rekreující se přes léto v Chorvatsku. Je mu cca 70 roků, rekreačně hraje tenis, občas jezdí na kole a plave. Podle jeho slov je flexibar nenáročný na čas, prostor a vynaloženou energii - prostě pro radost. Objednala jsem si nový ..... Objevili ho u nás moji rodiče / 73, 74 roků /. Táta má problémy s klouby v souvislosti s boreliózou, máma má kloubní problémy odpovídající věku. Zkusili si zakmitat - a zase jsem bez flexibaru. Rameno mám dnes po dvou operacích relativně v pořádku určitě i díky cvičení s flexibarem. Takže mi nezbylo, než si objednat další. Třeba mi už zůstane, nebo se ozvu znovu. Přeji hodně spokojených aktivních uživatelů.
Zora W., Zábřehspokojená uživatelka
Cvičím s pacienty s Parkinsonovou nemocí, pro něž jsou charakteristické především problémy s pohybem těla - nejvíce s třesem a ztuhlostí. S flexi-barem jsem se seznámila na semináři a zaujalo mne, že cvičení s tímto náčiním pomáhá i u neurologických onemocnění. Paradoxně totiž kmitání tyče a tím zpevnění hlubokého stabilizačního systému udržuje pod kontrolou dřívější samovolný třes. Získala jsem finance na pořízení 30 ks tyčí s podmínkou, že je poskytnou i jiným organizacím, které se věnují nemocným či seniorům. Jednu nám darovala také dr. Toufarová. Děkujeme. A jaké máme výsledky? Už po jedné hodině tohoto cvičení jsou nemocní schopni lépe držet rovnováhu, stát na špičkách, vzpřímit se. Věřím, že pravidelný trénink s tímto náčiním je pro nemocné s Parkinsonovou nemocí velmi účinný. Ideální by bylo, aby měli lidé tyč doma - to je však zatím hudba budoucnosti.
Ing. Zdenka Kymlovápředsedkyně Parkinson klubu Zlín
"Dobrý den, cvičím se studenkami PF UK v rámci volitelné TV. Většina děvčat se přihlásí proto, že chce vyzkoušet něco nového. K dispozici máme 10 flexi-barů, takže skupina je malá a mohu děvčata kontrolovat a opravovat. Při cvičení zdůrazňuji, že jde o cvičení zdravotní a až v druhé řadě o posilování vnějších svalů. Ohlasy na cvičení jsou kladné, děvčata mi říkají, že cvičení je pro ně zábavné a zároveň, že je nebolí záda, když dlouho sedí.
Hana K.asistentka na PF UK Praha
Ve cvičeni s Flexi-barem pokračuji a platí Vaše slova - i přes mou nepříznivou diagnózu opravdu nemám pocit nějakého diskomfortu. Každý den je znát mírné zlepšení, jakási větší jistota a tak jsem zvědavá na výsledky s odstupem delšího času. Rozhodně již teď mohu potvrdit, že cviky s Flexi-barem mi od bolesti zad pomohou lépe a s delším efektem než klasické rehabilitační cvičení.
Jana M.,rehabiliteční ústav Kladruby