CO JE FLEXI-BAR?

Vibrační kmitací tyč FLEXI-BAR je původem rehabilitační náčiní. Cvičení s FLEXI-BARem je vynikající prevencí proti bolestem zad a v případě stávajících bolestí Vám je pomůže odstranit. Toto cvičení je skvělým tréninkem pro všechny stupně výkonnosti a pro všechny věkové skupiny.

Jednoznačné výhody orginálního Flexibaru (proč nevybrat napodobeninu)

Na trhu se objevují falzifikáty / plagiáty / neoriginály / napodobeniny náčiní Flexi-bar, které se při používání, kmitání a cvičení chovají jinak, než originální výrobek Flexi-bar. Při cvičení s plagiáty z Asie, které prodávají některé české firmy, si můžete spíše ublížit nebo cvičení nemusí mít téměř žádný účinek.

Jak kvalitní asi může být výrobek, který nemá ani pětinovou hodnotu originálu? Flexi-bar dokáže kmitat pravidelným počtem kmitů za minutu a tím je zajištěný požadovaný účinek. Neoriginální tyče tuto vlastnost nemají.

Neoriginální tyče jsou buď příliš tvrdé, takže nejdou rozkmitat a cvičící z toho pak bolí záda nebo jsou přespříliš měkké a pak se při cvičení prakticky nic neděje - nedochází k posilování. Ti,kteří si kopuli levnou napodobeninu popisovali, že je z toho brněly ruce, bolela krční páteř, meli nepříjemné pocity.

Levné falzifikáty z Asie jsou navíc podle rozborů, testů a zkoušek firmy arotop food & environment GmbH vyrobeny z takových materiálů, že jejich použití může být zdraví škodlivé. Při dotyku a kontaktu s potem může docházet k uvolnění a také možnému vstřebání těžkých kovů (např. sloučeniny olova jsou brány jako jedovaté, sloučeniny kadmia jsou pak rakovinotvorné a nebezpečné pro nervovou soustavu).

CO NA TO KLENTI....

... V dubnu jsem dovršil 40 let a nyní se vrhnu na cvičení. Tím pádem si zakoupím Flexibar. Koupil jsem si kopii a ta stojí v rohu a čeká na nějakou kytku. Nejde rozkmitat, a když se to povede, kmitá i člověk a to je špatně. T.S.

... Koupila jsem si napodobeninu flexi baru/doktor rikal ze to staci/a nevim zda jej spravne pouzivam,ale vetsinou po cviceni me boli zada jeste vic.  A.J.

Přehled všech druhů FLEXIBARŮ

Flexibar je vynikající pomocník když máme bolesti zad nebo jim chceme předejít. S Flexi-barem mmohou cvičit

  • děti
  • dospělí
  • vrcholoví sportovci
  • rehabilitující pacienti
  • senioři

S téměř stejnými cviky lze trénovat a zvyšovat sílu, vytrvalost, pohyblivost a koordinaci všech osob na různých tréninkových úrovních. Vibrační tyč FLEXI-BAR pomáhá stabilizovat trup, především pak páteř. Jak toho dosáhnout Vám sdělí odborníci vyškolení týmem Flexi-bar.

Máte k FLEXI-BARu dotaz? Napište nám.

Chcete vědět, jak vznikají bolasti zad? Co děláte špatně?

A hlavně - jak to napravit  a BOLESTI ZAD SE NAVŽDY ZBAVIT?