REFERENCE X-CO®

Bohaté zkušenosti s náčiním X-CO mají klienti i lektoři

A máte-li také osobní zkušenost, podělte se o ni s námi!

K náčiní XCO jsem se dostal přes osobního trenéra, který mi jej doporučil, když jsem hledal účinnou pomůcku, kterou můžu snadno převážet. Od té doby vozím XCO i na dovolené. Dá se s ním nejen běhat ale také posilovat, stačí se naučit základní zásobník cviků.

Dan P.student FSpS

X-CO jsem poznala díky školení FLEXI-BAR + X-CO a od té doby ho využívám na svých lekcích. Skvěle se hodí do kruhového tréninku, klientům při osobních trénincích a také zvýší tepovku na páse. Používám ho ráda jako obměnu a vyšší úroveň základních cviků.

Blanka, Brnoučitelka, lektorka

Tohle náčiní jsem objevila díky paní Toufarové na jednom ze školení. Zaujalo mne natolik, že jsem ho zařadila do lekcí i v našem fitcentru a klientky si jej nemohou vynachválit. Už několik let používáme i Flexi-bary a za mne je ideální lekce právě kombinace těchto dvou náčiní.

Lenka F., Olomoucmajitelka fitness centra, lektorka

X-CO jsem si koupila jako pomůcku k chůzi a běhu, které miluju. Do posilovny nechodím ráda a tohle náčiní mi pomohlo zvýšit kvalitu tréninku. Po hodinové procházce ho využívám ještě na posílení břicha a nepotřebuju trenéra!

Míša A., Brnoúčetní

K tomuto náčiní jsem se dostal přes p.Toufarovou. Stejně jako FLEXI-BAR je skvělý do všech lekcí, do sálu i na ven. Klienti jej rádi využívají, je to zábavné a na pohled jednoduché cvičení, kterým však zmnohonásobíte efektivitu tréninku. Rád jej nosím i na procházky do lesa.

Adam T., Kralupylektor

MÁŠ ZKUŠENOST S NÁČINÍM XCO?

PODĚL SE S NÁMI O SVŮJ PŘÍBĚH A POMOŽ TAK DALŠÍM KLIENTŮM