Objednávka

Shrnutí vaší objednávky

 • 1
  Flexi-bar
  rehabilitační kmitací tyč
 • 2
  video se cviky
  v lehu, sedu i ve stoji
 • 3
  doprava
  DPD

Nezapomeňte zadat váš slevový kód 

Školitelka, lektorka, expert v oboru více jak 35 let, svoje zkušenosti s Flexi-barem předává fyzioterapeutům i lékařům.
Hana Toufarovávýhradní dovozce Flexi-baro pro ČR a SK

Říkáte si...

kdo ví, jestli to bude fungovat, zaplatím to a co pak?

Pokud nebudete s Flexi-barem spokojení, můžete nám ho do měsíce poslat zpět a my vám plnou částku za Flexi-bar vrátíme na účet. 

Co o Flexi-baru říkají klienti

S flexi-barem cvičím pravidelně. Bez přehánění můžu říct, že jsem se zbavila bolesti bederní páteře a také jsem si napravila oblast páteře pod lopatkami. Měla jsem období, kdy jsem kratší dobu s flexi-barem necvičila a všimla jsem si, že se mně prověřuje břicho pod pupíkem. Tak jsem se zase vrátila ke cvičení s flexi-barem a vše se zase spravilo. I když do těla nevidíme, svaly se tam opravdu “nějak” zpevní. Výsledky kmitání s flexi-barem jsou prostě viditelné.
Ivana V.
Po úrazu ramene jsem dala ruku jen kousek od těla a dál už to bolelo. Pan doktor mi řek, abych počítala s tím, že vzhledem k mému věku (72) už nikdy nebudu mít plný rozsah. Začala jsem pravidelně cvičit Flexibarem u televize. Seděla jsem a přitom kmitala. Po šesti měsících pravidelného cvičení jsem měla v rameni zase plný rozsah. Dnes můžu dělat všechno - obleču se, uvařím si, uklidím si. Jsem soběstačná a to je v mém věku velice důležité. Na cvičení s flexi-barem jsem si tak zvykla, že dnes cvičím několikrát týdně i když už je rameno úplně v pořádku. Cítím ale, jak mi to pomáhá i na záda a na břicho.
Mirka T.

©2022 FitPainFree, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.