Vánoce milované? Ignorované? Nenáviděné?

Jako dítě jsme měla Vánoce moc ráda, ale pak mne to přešlo – nevím, proč. Asi od patnácti do dvacetipěti let jsem je prostě nemusela. I když o tom přemýšlím, dnes už nedokážu říct přesný důvod, proč tomu tak bylo. Ale vím, že jsem je začala zase milovat po narození našich dětí. A začala jsem si to užívat. Smysluplné dárky, které udělají opravdovou radost. Někdy úplné drobnosti. Dárky dávám opravdu moc ráda.

A co chystáte pro své blízké vy? Můžu vám s výběrem pomoct. Připravila jsem pro vás totiž malý dárek v podobě velké slevy na sety Flexibaru a DVD se základními cviky.

Pokud vaše blízké trápí bolesti zad, inkontinence, osteoporóza, děti mají vadné držení těla, mají nadváhu apod., pak jim můžete dát zajímavý dárek, který jim pomůže.

Myslím, že na webu je informací dost. Jestli jste z Brna, můžete přijít přímo k nám do AC Fitness a Flexi-bar vyzkoušet. Nebo prostě napište, zavolejte, rádi vám poradíme.

Ať se rozhodnete jakkoliv, přeji vám krásnou předvánoční dobu. Vybírejte dárky tak, abyste nebyli zklamaní vy a ani ten, pro koho dárek kupujete. Nenechte se ničím honit a užívejte si každý den.

Hana Toufarová

Hana Toufarová

Více jak 20 let pracuji jako lektork a, školitelka v oblasti fitness a tělesné výchovy.

Komentáře