Co se dozvíte na školení Flexibar Basic?

Co očekávají lidé od školení od našeho školení Flexibar Basic? Získat zajímavé a potřebné informace o cvičení s Flexi-barem, chtějí se setkat s lektorem, který má  příjemné vystupování a odborné znalostmi, předá jim inspiraci, svoje zkušenosti apod.

A co se honí lektorům hlavou pře vlastním školením? Budou klienti spokojení? Odnesou si od nás odpovědi na všechny svoje otázky?

Počet školení, které jsem já i moje kolegyně Lenka Fasnerová odvedly, se už počítá na stovky, ale stejně si tyto otázky vždy klademe a cítíme velkou odpovědnost.

Každé školení je jiné. Zájemci o informace jsou pokaždé jiní – mají různé důvody, proč na školení přišli (lektoři , trenéři, klienti, kteří cvičí s Flexibarem doma a chtějí vědět víc, ti, kteří se s Flexi-barem setkali v životě jen jednou, ale i ti, kteří s ním cvičí už delší dobu, rehabilitační pracovníci apod.) mají různá očekávání a potřeby (potřebují základní informace, řeší vlastní zdravotní problém, chtějí další motivaci pro cvičení, chtějí zpestřit lekce, které vedou atd.).

Jistě většina základního školení je pokaždé stejná – anatomie hlubokého svalového systému, přednosti kmitací tyče Flexibar, informace o tom pro koho je Flexibar vhodný a pro koho není vhodný, velký zásobník cviků – cviky pro začátečníky i pokročilejší, cviky ve stoji, sedu i lehu atd.

Hodnocení účastníků kurzu je pro nás důležité. A spokojení klienti – to nás těší. Dnes můžeme být opět klidní – vše dopadlo ke všeobecné spokojenosti. A tak pro vás přikládám několik postřehů od těch, kteří se školení o tomto víkendu účastnili:

S kurzem jsem byla velmi spokojená. Instruktorka je profesionálem a jsem ráda, že jsem od ní mohla načerpat zkušenosti. Kurz mi i ukázal rozdíl mezi napodobeninou a originálem, už bych nikdy napodobeninu nekoupila.

Veronika

Kurz byl naprosto super, splnil vše, co jsem od něj očekávala, jsem nadšená. (Lenka)

Tento kurz mě obohatil, těším se, až na hodinách zapojíme svalstvo, které se špatně posiluje a při použití Flexi-baru to není problém, i když účinek je velký. (Šárka)

Kurz byl velmi hodnotný. Určitě budu používat mnohé, co jsem se dozvěděla, na svých lekcích. Je to pro mne úplně něco nového. (Eva)

Velmi inspirativní kurz, který mi rozšířil obzory. Těším se, až využiji nové zkušenosti na svých lekcích.  (David)

Kurz byl skvělý, inspirativní, vedený skvělou, zkušenou lektorkou. Rozšířil a obohatil můj svět sportu. Zařadím do svých lekcí jako zpestření po tanečních hodinách.  (Bohumila)

Další školení Flexi-bar Basic se bude konat na začátku roku 2015. Pořádáme také workshpy s Flexibarem. Bližší informace o nich najdete na www.acfa.cz.

Hana Toufarová

Více jak 20 let pracuji jako lektork a, školitelka v oblasti fitness a tělesné výchovy.

Komentáře