Flexibar za 2000? To koupí jen blázen.

Měl jsem bolavá záda a kamarád mi poradil Flexibar, že s ním taky cvičí. Koupit si nějakou tyčku za 2000Kč? No to ne, kdo ví, co to je – tak tohle jsem slyšela z úst jednoho pána A dál pokračoval…

Jenže záda bolela dál, vyzkoušel jsem všechno možné a žádná změna. Nic nezabíralo. Tak jsme si ten Flexibar pořídil.

 

Co vy na to? Vyzkoušet lékaře, rehabilitaci, prášky a vše bez výsledku, to dá člověku zabrat.Jak říká pan Werich v jedné pohádce: „To je vo nervy“. O to víc mne nadchl celý příběh pana J.R., který nakonec dopadl dobře.

Vím o tom, že někteří lidé raději ušetří pár stokorun, koupí si levný plagiát a brzy zjistí, že to nefunguje. Pak se obvykle nastanou dvě varianty. Ta lepší pro ně je ta, že koupí Flexibar (ale to vlastně investují 2x). V horším případě přestanou věřit cvičení, jsou naštvaní, že je zase někdo napálil, levnou tyčku hodí pod postel a bolavá záda je trápí dál. Ale příběh pana J.R. byl naštěstí jiný a já mám radost.

S panem J.R. jsme se setkali již jednou v AC Fitness Brno, a to když si pořizoval Flexibar Intensiv, protože Flexibar Standard se mu už „zdál málo“. Doma cvičil pravidelně, bolavá záda byla minulostí a chtěl větší zátěž pro svoje tělo, chtěl si dát víc zabrat.

No a teď jsme se setkali ještě jednou na akci Den s Flexibarem, která byla určená pro majitele Flexibaru z Brna a okolí a vlastně pro všechny, kteří si cviční s Flexibarem chtěli vyzkoušet.

Cvičila s námi např. i paní P.C, která o Flexibaru jen slyšela a cvičila s ním poprvé.

A ta paní mi v neděli večer napsala krásný email a já z něho vybírám: …..  Dobrý den, paní Toufarová, ještě jednou moc děkuji za příležitost zúčastnit se včerejšího Dne cvičení s Flexi-barem v AC Fitness.

Bylo to moje úplně první setkání s tyčí Flexibar a jsem moc nadšená ze všech možností, které cvičící tyč nabízí. Mám sedavé zaměstnání a již delší dobu mne trápí problémy s bolestí zad a krční páteře a proto neustále hledám vhodné, ale také zábavné cvičení, které by mi s těmito potížemi pomohlo.

Jsem opravdu mile překvapená, jak jednoduše a příjemně lze při dynamickém cvičení s Flexibarem dosáhnout ideální spalovací kardio zátěže. Moc mě také bavila kombinace cvičení s Flexibarem a BOSU, některé balanční pozice byly skutečnou výzvou.:-) Příjemnou změnou pro mne byla i závěrečná lekce protažení pomocí Flexibaru v jógových pozicích.

Cvičení s Flexibarem mě opravdu překvapilo svou rozmanitostí a možnostmi, jak příjemně a zábavně posilovat kondici a protáhnout všechny svaly…..

Prostě – neděle byla supr! Jsem nadšená a akci budeme určitě opakovat. Vy jste tam nebyli? Nevadí – tak příště. Určitě se vám během pár dnů ještě ozvu, abych vám ukázala fotky a ostatní videa.

 

Hana Toufarová

Více jak 20 let pracuji jako lektork a, školitelka v oblasti fitness a tělesné výchovy.

Komentáře